LG 50UR640S9UD 50" 4K UHD LED-backlit Digital Signage Display - HDR - Webos
Brand New Sealed Unit * ---LG 50UR640S9UD Digital Signage Display ---50" 3840 x 2160 4K UHD IPS LCD Display ---Aspect Ratio - 16:9 ---Max Brightness - 400 cd/m2 ---Contrast Ratio - 5000:1 ---Dynamic Contrast Ratio - 1000000:1 ---Response Time - 19 ms ---Refresh Rate - 60Hz ---TV Tuner - Yes, ATSC, Clear QAM ---WIFI 5 ---Built-in Speakers - Yes, 2 x 10 watt ---Smart TV - webOS ---VESA Mounting Hole Pattern - 200 x 200 mm ---Duty Cycle - 16 Hours / 7 Days.