LG 50UM340E 50" UHD 4K Commercial TV - WiFi & BT - Dual 10W Speakers
Brand New Sealed Unit * ---LG 50UM340E Commercial TV ---50" 3840 x 2160 4K UHD VA LCD Display ---Aspect Ratio - 16:9 ---Max Brightness - 250 cd/m2 ---Contrast Ratio - 5000:1 ---Refresh Rate - 60Hz ---TV Tuner - Yes, ATSC, QAM ---WiFi ---Bluetooth ---Built-in Speakers - Yes, 2 x 10 watt ---Smart TV - Android 11 ---Storage - 16GB ---RAM - 2GB ---VESA Mounting Hole Pattern - 200 x 200 mm ---Lighting Lifespan - 30000 Hours ---Duty Cycle - 16 Hours / 7 Days.