VIZIO 32" Class HD (720P) LED TV (D32hn-E4)
VIZIO 32" Class HD (720p) Smart LED TV (VHD32M-08)
Westinghouse 24" Class HD (720P) LED TV (WD24HB6101) with Built-in DVD W/ Remote
Onn 24" Class HD 720P Roku Smart LED TV 100012590
24” Class HD 720P LED Smart TV (NEW) VHD24M-08