Toshiba Fire TV 43C350LU Stand Legs 2085L/2085R w/ M4x16mm Screws
Set of black TV stand legs/base feet for Toshiba Fire TV model 43C350LU (legs marked 2085 L and 2085 R). Includes the M4 x 16mm screws shown and the Toshiba Fire TV quick setup guide. Included screws are for the 43" TV; different screws are needed for 55" models.