Sony Bravia XR 65" X90L 4K HDR Full Array LED Smart TV XR65X90L
MFG Part #: XR65X90L. 65" class BRAVIA XR X90L Full Array LED 4K HDR Google TV. X90L Series. Movies on us with BRAVIA CORE. Get extraordinary picture quality and enjoy your favorite content the way it was designed to be seen.
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Sony BRAVIA XR A95L Series 77 inch 4K Ultra HD QD-OLED TV: Smart Google TV with 360 Spatial Sound Mapping, Dolby Atmos, and 1-year Warranty
Sony BRAVIA 3 II 65 Inch 4K HDR LED Smart Google TV with Gemini, XR Processor with AI Technology, Dolby Vision/Atmos, 120Hz T