Sony 11mm f1.8 E-Mount Lens SEL11F18 Wide Angle Prime Near Mint Hood & Caps
• Sony E 11mm f/1.8 Lens (SEL11F18). • Functionality: Focus ring is smooth and well-damped. The AF/MF switch and customizable focus hold button work perfectly. This lens is a favorite for vloggers, architectural photographers, and astrophotographers due to its incredibly bright f/1.8 aperture and compact size.
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Sony UP-X898MD B/W Printer by Sony
KISS imPRESS Falsies Easy Tab Press On Self Adhesive Eyelashes, Black, 'Demi Wispy', 1 Pair of 8mm-10mm Inner Natural Volume Eyelash Clusters & 1 Pair of 11mm-13mm Outer Half-Lashes with Easy Tabs
Lash Clusters Wispy Natural D Curl Eyelash Extension DIY 10-12MM Mixed Fluffy Individual Lashes Thin Band 110pcs,10mm 11mm 12mm False Eyelashes