Samsung S85F 65" 4K HDR Smart OLED TV (2025) - QN65S85FAFXZA
Brand New Sealed Unit * ---Samsung S85F Smart TV QN65S85FAFXZA ---65" 3840 x 2160 4K UHD OLED Display ---Aspect Ratio - 16:9 ---HDR Support - HDR10/HDR10+/ ---Contrast Ratio - Near Infinite (Black Pixels Emit No Light) ---Refresh Rate - 120Hz ---Variable Refresh Technology - FreeSync Premium, Variable Refresh Rate ---Video System - NTSC / ATSC ---TV Tuner - ATSC ---WiFi 5 ---Built-in Speakers - Yes, 2 x 10 watt ---Virtual Assistant - Apple AirPlay, Alexa Built-in, Google Assistant, Samsung Bixby, SmartThings ---Smart TV - Tizen ---VESA Mounting Hole Pattern - 300 x 200 mm.