Type: 204-Pin DDR3L Notebook. Speed: PC3L-12800 1600Mhz. ModelDDR3L 8GB 1600MHz. Manufacture by Samsung,or other high quality item. Free user support. We will replace it with a new one.
Crucial DDR3L 8GB 16GB 32GB 1600MHZ PC3L-12800 Laptop SODIMM 204-Pin Memory RAM
CRUCIAL DDR3L 8GB 16GB 32GB 1600 MHz PC3-12800 Laptop Memory RAM SODIMM 204-Pin
Samsung DDR3L 16GB 2x 8GB 1600 MHz PC3L-12800S SO-DIMM Laptop Memory 1.35V 8G US
Crucial DDR3L 1600MHz 16GB(2 x 8GB) SODIMM RAM PC3L-12800 2Rx8 Laptop Memory
Lot Of 2 Samsung DDR4 8GB Each(2 x 8GB = 16GB)PC4 2666MHz RAM Memory Green/Big/B
Lot Of 2 Samsung DDR3 8GB Each (2 x 8GB = 16GB) PC3 12800MHz RAM B/Green/Small