Panasonic 11" Color CRT TV CT-10R11S Retro TESTED WORKING
Panasonic 11" Color CRT TV CT-10R11S. Front of screen has crack. No antenna. Rest of TV is fine.
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Liquid Kumkum Bindi: 11 Color 1.5gm Each - Eyetex Divyaa Kumkum
11-color matte non-stick cup lip glaze non-decolorizing lip gloss lipstick lipstick 0.34 FL OZ
Panasonic Toughpad G1, FZ-G1 MK4, Intel Core i5-6300U @2.40GHz, 10.1
Panasonic Toughpad G1, FZ-G1 MK4, Intel Core i5-6300U @2.40GHz, 10.1" Multi Touch + Digitizer, 256GB SSD, 8GB, LAN Port, 4GLTE, Webcam, Rear Cam, Windows 11 Pro (Renewed)