GeForce GTX1650 Max-Q 4GB GDDR6 Laptop. Compatible Models: MSI Prestige 14 (A10SC) Series. 1.1GHz SRGP2 Processor 16GB RAM nVidia. Motherboard 607-14C11-12S. Type: Laptop Motherboard. We reserve the right to accept or decline your order.
MSI PRESTIGE 14 CORE I7-10710U 16GB RAM GTX1650 4GB MOTHERBOARD 607-14C11-12S
MSI Prestige 14 Laptop Motherboard Intel i7-1260 RTX 3050 16GB Ram 607-14C61-32S
MSI Prestige 14 A10SC Motherboard i7-10710U 16GB GTX 1650 Max-Q GPU Tested
MSI Prestige 15 A10SC 15.6" i7-10510U 2.3GHz Motherboard NVIDIA GeForce GTX 1650