Epson SureColor SC-F170 Dye Sublimation Printer C11CJ80201
Dye Sublimation. Sublimation Printer. Item Length. Product Line. 1200 x 600 DPI. Maximum Resolution. A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm). Supported Paper Size.
Related Products
Epson SureColor F170 Dye-Sublimation Printer. Includes Full Set of Ink, User Guide, & AC Power Cable SCF170 - Compact 8.5" x 11" Format - Original Product with Full Manufacturer Support by ORINOKIA.
Epson SureColor F170 Dye-Sublimation Printer. Includes Full Set of Ink, User Guide, AC Power Cable, Sublimation Starter Kit, Thermal Tape, 8.5" x 11" & 8.5" x 14" Paper SCF170
Epson SureColor F170 Dye-Sublimation Printer – Compact 8.5" x 11" Format – Includes Genuine Epson Ink, User Guide & Power Cable – Original OEM Product with Full Manufacturer Support