Element E300AE32C 32 inch HD 720p LED Xumo Smart TV
You can curate a personal watchlist with My List and use the included voice remote for simplified searching. Model Number: E300AE32C. Screen Size: 31.5” (Diagonal). 1 TV stand + hardware. Display Technology: LED.
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Element E300AE32CG 32 inch Class Genesis Series 720p HD LED Smart Xumo TV
UNICORN ELEMENT American 18 Inch Doll Makeup Accessories and Clothes,Sequin Backpack Set for 18
UNICORN ELEMENT American 18 Inch Doll Makeup Accessories and Clothes,Sequin Backpack Set for 18" Dolls Include Skirt Bracelet Hair Clip Phone and Makeup Sets(No Doll and Shoes