Dell 16 Plus Laptop DB16250-16.0-inch 16:10 2.5K (2560x1600) Display, Intel Core Ultra 9 288V, 32GB LPDDR5X Memory, 2TB SSD, Arc Graphics, Backlit Copilot Key Keyboard, Windows 11 Home ENERGY STAR EPEAT
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Dell 16 Plus Laptop DB16250-16.0-inch 16:10 2.5K (2560x1600) Display, Intel Core Ultra 7 256V, 16GB LPDDR5X Memory, 1TB SSD,
Dell 16 Laptop Computer, Intel Core 7 150U Processor, 16" FHD+ IPS Touchscreen Anti-Glare Display, 32GB DDR5 RAM, 1TB PCIe SSD, WiFi 6E, Bluetooth 5.3, Backlit Keyboard, Windows 11 Home