Corsair 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz Vengeance RGB Pro SL Ram CMH32GX4M2D3600C18W
32GB Kit Corsair Vengeance 2x16GB DDR4 SODIMM 2666MHz RAM CMSX32GX4M2A2666C18
Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB) DDR4 2666MHz CL16 Desktop RAM #95
CORSAIR - Vengeance Performance SODIMM Memory 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL22...
Crucial 32GB (2x16GB) DDR4-3200 SODIMM NoteBook CT2K16G4SFRA32A 1.2V CL22
NEW G.SKILL - Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz RAM G. SKILL TridentZ RGB