Adata XPG AX3U1866W8G10-BGV 16GB (2x8GB) DDR3 1866MHz XMP Desktop RAM
Model: XPG AX3U1866W8G10-BGV. GreenCitizen ID Pulled from working unit.
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Premium High Performance RCA Voyager Pro 7
Premium High Performance RCA Voyager Pro 7" 16GB Touchscreen Tablet With Keyboard Case Computer Quad-Core 1.2Ghz Processor 1G Memory 16GB Hard Drive Webcam Wifi Bluetooth Android 6.0-Blue
SH66 Windows 11 Handheld Terminal, Intel N100, 16GB+512GB, 6.5
SH66 Windows 11 Handheld Terminal, Intel N100, 16GB+512GB, 6.5" Rugged Data Terminal PDA, 4G LTE/GPS/Wi-Fi 6/Bluetooth 5.2, 5000mAh Detachable Battery (SH66, 16GB+512GB)
MUNBYN 11-inch Rugged Tablet ILT02, Android 14 Tough Tablet, 16GB+128GB with GPS and Rugged Windows Tablet IRT09, 12.2" Windows 11 Pro, Intel N5105, 16GB+128GB Replaceable SSD